Een moment geduld, uw verzoek wordt verwerkt.
De vader van Wim, (de opa van Willem), begon Witoma in 1976.
Nu, vijftig jaar later, zijn we nog steeds een familiebedrijf met datzelfde gevoel voor kamperen waar het ooit mee begon: vrijheid, samenzijn en buitenleven.
Vanzelfsprekend hebben we dit bijzondere jubileum niet zomaar voorbij laten gaan.
In het weekend van 20-21-22 maart hebben we dit flink gevierd. Overdag voor alle klanten en vrienden van Witoma op onze "mediterrane camping"
Op zaterdagavond vierden we extra groots feest voor Team Witoma, hun families, leveranciers fabrikanten en samenwerkende bedrijven.
Het was dansen en meezingen met "Familie De Bruyn band", "Sam van Dalen Italië in de Polder" en Willem zelf als "ouwe discobaas"
Wie succes viert en jarig is geeft ook wat terug en dat deden we aan stichting Opkikker. Met zijn allen hebben we € 8.400,- opgehaald, hieronder lees je meer.
We bouwden onze werkplaats om tot een kleine mediterrane camping by night. Denk aan het gevoel van een warme avond op de camping in Italië: een vuurtje dat knispert, een glas wijn in de hand en Italiaanse live muziek op de achtergrond. Marshmallows roosteren boven het kampvuur, gezellig bijpraten.. we hebben echt genoten van het kampeergevoel!
En natuurlijk… de campingbar ging ook open, iedere middag verzorgde Eduardo een gezellige wijnproeverij van Pura Passione.
Wat hebben we veel hartverwarmende berichtjes gehad, van recente klanten, maar ook van die inmiddels tientallen jaren vriend van Witoma zijn.
Een stel komt op de koffie om ons te feliciteren en telt met Sjaak hun aankopen.. 18 caravans bij Witoma gekocht waarbij natuurlijk vele mooie reizen en herrinneringen boven komen!
Ciao Tutti, benvenuti bij Witoma!
Niet voor ieder gezin is een onbezorgde dag op de camping vanzelfsprekend. Stichting Opkikker zet zich met hart en ziel in voor kinderen met een beperking en hun gezinnen, en bezorgt hen een dag vol licht, ontspanning en samenzijn.
Bij Witoma dragen we daar graag aan bij. Voor iedere verkochte camper of caravan van 1 t/m 21 maart doneerden we € 100,-. Tijdens ons 40-jarig jubileum vroegen we bovendien om steun voor dit mooie doel — en die kwam er. Van kleine, persoonlijke bijdragen tot indrukwekkende donaties van partners als Erwin Hymer Group, Knaus Nederland, BBA Techniek en Jaspers caravanschadeherstel.
Op zaterdagavond gaven we een cheque van € 6.800,-
Dit groeide de dagen erna uit tot € 8.400,-
Een bedrag waar we enorm dankbaar en trots op zijn.
Wil je nog bijdragen? Dat kan via NL53RABO0184511046 t.n.v. Witoma Caravan BV o.v.v. ‘Opkikker’.
maar de aanbiedingen zijn er nog, zolang de voorraad strekt:
Eriba Touring, Feeling & Novaline
Mover en accu vanaf fabriek met 50% korting
Voordeel van € 1.460 tot € 3.093
Knaus Südwind & Sport modeljaar 2026
Witoma 50 jaar pakket met 50% jubileumvoordeel
Pakketwaarde € 3.500
Nu voor € 1.750
Weinsberg & Dethleffs caravans
Mover halfautomaat inclusief lithium accu met 50% korting
Van € 1.930 voor € 965,-
Dethleffs Summer Edition – op is op
Airco + Mover Enduro volautomaat inclusief lithium accu
Samen € 5.010
Nu met 50% jubileumvoordeel voor € 2.505
Ready 2 Go deals op voorraadcampers
Vlijmscherpe Demo-aanbiedingen
Campers en caravans op vooraad
Speciale acties met directe korting of mooie extra’s
Neem gerust contact op via het formulier op deze pagina, telefonisch of per e-mail. Wij helpen u snel verder.